Fotorelacja z warsztatów wiosennych “zrób ozdobę z ekosianka” – 1 kwietnia br.

warsztaty z ekosianka - familoki (15)

W sobotę w Izbie Tradycji, która mieści się przy Centrum Informacji Turystycznej w Czerwionce-Leszczynach aż zapachniało wiosną i nadchodzącymi świętami!

Ze względu na duże zainteresowanie warsztatami z “ekosianka” oraz tematyką ozdób wielkanocnych, w sobotę tj. 1 kwietnia br. odbyła się druga tura zajęć, podczas których uczestnicy wykonali wiele cudownych dekoracji. Każdy z gości zabrał ze sobą do domu piękną ozdobę, którą wykonał samodzielnie a były to na przykład zajączki, króliczki kurki czy wieńce świąteczne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w drugiej turze wiosennych warsztatów “Zrób ozdobę z ekosianka”, a poniżej znajdziecie kilka zdjęć 🙂


warsztaty z ekosianka - familoki (3) warsztaty z ekosianka - familoki (15) warsztaty z ekosianka - familoki (19)warsztaty z ekosianka - familoki (13) warsztaty z ekosianka - familoki (17) warsztaty z ekosianka - familoki (23) warsztaty z ekosianka - familoki (28) warsztaty z ekosianka - familoki (33) warsztaty z ekosianka - familoki (40) warsztaty z ekosianka - familoki (41)