Gry i graczki na Skateparku

Inicjatywy na Familokach (16)Z przytupem rozpoczęliśmy realizację inicjatyw!

Pierwsze wydarzenie pn.: „Jak to się kiedyś robiło…? cieszyło się dużym zainteresowaniem. W środę, 9 sierpnia na plac rekreacyjny przybyły tłumy najmłodszych, którzy chcieli spróbować swych sił w śląskich „Grach i graczkach”. Dzieci miały okazję poznać tradycyjne zabawy swych dziadków, takie jak: cymbergaj, kulanie felgi czy kestel. Natomiast po rekreacji przyszedł czas na odrobinę sportu – do 16.00 na SkateParku odbyły się zajęcia rolkowe prowadzone przez Tomasza Wieczorka ze Stowarzyszenia Rolki Rybnik.

Już w najbliższą środę serdecznie zapraszamy na powtórkę z rozrywki! Start godzina 12.00, plac rekreacyjny przy ul. Szkolnej w Czerwionce.

Od 12.00 do 14.00 – gry i zabawy, zaś od 14.00 do 16.00 – zajęcia na rolkach.

Zapraszamy!

Inicjatywa Jak to się kiedyś robiło…? jest realizowana przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Czerwionce-Leszczynach, w ramach projektu „Inicjatywy na Familokach”, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2017.

Inicjatywy na Familokach (1) Inicjatywy na Familokach (3) Inicjatywy na Familokach (4)Inicjatywy na Familokach (2) Inicjatywy na Familokach (5) Inicjatywy na Familokach (6) Inicjatywy na Familokach (7)  Inicjatywy na Familokach (9) Inicjatywy na Familokach (10) Inicjatywy na Familokach (11) Inicjatywy na Familokach (12) Inicjatywy na Familokach (13) Inicjatywy na Familokach (14) Inicjatywy na Familokach (15) Inicjatywy na Familokach (16) Inicjatywy na Familokach (17) Inicjatywy na Familokach (18) Inicjatywy na Familokach (19) Inicjatywy na Familokach (20) Inicjatywy na Familokach (21) Inicjatywy na Familokach (22) Inicjatywy na Familokach (23) Inicjatywy na Familokach (24) Inicjatywy na Familokach (25) Inicjatywy na Familokach (26) Inicjatywy na Familokach (27)